मङ्लबार, साउन ३१, २०७९

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि

काठमाडौ फागुन २३,  नेपाल आयल निगमले पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इन्डियन आयल कर्पोरेसन (आइओसी)ले पठाएको नयाँ मूल्यसूचीका आधारमा petrol-price- मूल्य समायोजन गरिएको हो ।  निगमकाअनुसार पेट्रोल, डिजल र मट्टीतेलमा प्रतिलिटर रु एक÷एक बढेको छ । निगमका प्रवक्ता मुकुन्दप्रसाद घिमिरेका अनुसार समायोजित मूल्यअनुसार पेट्रोल प्रतिलिटर रु ११० पुगेको छ भने डिजल र मट्टीतेलको मूल्य प्रतिलिटर रु ८७.५० पुगेको छ ।

यसअघि पेट्रोलको मूल्य प्रतिलिटर रु १०९ थियो भने मट्टीतेल र डिजलको मूल्य प्रतिलिटर रु ८६.५० रहेको थियो । आठपटकसम्म निरन्तर मूल्य घटाउँदै आएको निगमले अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा मूल्य बढेपछि स्थानीय बजारमा समेत मूल्य बढाएको हो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728