शुक्रबार, भदौ ३, २०७९

नेपाल बारको १३ औ राष्ट्रिय सम्मेलन चैत ५ देखि ७ सम्म

काठमाडौ चैत्र २ ,  नेपाल बार एसोसिएसनले अगामी चैत ५ देखि ७ सम्म सङघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रको निरन्तरता, स्वतन्त्र न्यायपालिका र आर्थिक विकासका लागि buildingपेसागत दक्षता भन्ने मूल नाराका साथ १३ औ राष्ट्रिय सम्मेलनको आयोजना गर्ने भएको छ ।

प्रस्तावित सम्मेलनले संवैधानिक कानुन र संविधानका अन्तरवस्तु, न्यायपालिकारकानुन व्यवसाय र कानुनी सहायता, मानव अधिका र शान्तिप्रक्रिया र महिला बालबालिका तथा सीमान्तकृत समुदाय, फौजदारी र देवानी कानुन तथा प्रस्तावित संहिताका विषय र सुशासन, आर्थिक विकास, वाणिज्य कानुन तथा वातावरण कानुनसहितका पाँच समूहमा विभाजित ९२ कार्यपत्रमा छलफल गरी चितवन घोषणापत्र जारी गरिनेछ ।

राष्ट्रपति रामवरण यादवले उद्घाटन गर्ने सम्मेलनमा प्रधानमन्त्री सुशील कोइराला, प्रधानन्यायाधीश रामकुमारप्रसाद शाह, सभामुख सुवास नेम्वाङ, व्यवस्थापिका९संसदका प्रमुख विपक्षी दलका नेता पुष्पकमल दाहाललगायत उपस्थित हुने नेपाल वारले जनाएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728