आइतवार, साउन २९, २०७९

डा केसीको मुद्धा जायज : अध्यक्ष प्रचण्ड

काठमाडौ चैत्र १६ , एमाओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले आज विहान त्रिवि शिक्षण अस्पताल पुगेर आमरण अनशनमा बस्नुभएका dhaallचिकित्सक डा गोविन्द केसीले उठान गर्नु भएको विकृतिमुक्त चिकित्सा क्षेत्रको मुद्धामा ऐक्यबद्धता जनाउनुभएको छ । विगत नौ दिनदेखि विकृतिमुक्त चिकित्सा क्षेत्रको माग सहित आमरण अनशनमा बस्नु डा केसीलाई भेटेर उहाँले मागप्रति ऐक्यबद्धता जनाउनुभएको हो ।

डा केसीसङगको भेटपछि सञ्चारकर्मीङँग कुरागर्दै अध्यक्ष प्रचण्डले डा केसीको माग जायज भएकाले सरकारले तत्काल सम्बोधन गर्नुपर्ने बताउँदै आफूले तत्कालै प्रधानमन्त्रीलाई भेटेर समस्या समाधानका लागि पहल गर्न आग्रह गर्ने बताउँनु भयो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728