सोमवार, साउन ३०, २०७९

एमाओवादीसङग पार्टी एकताको लागि बैद्य माओवादी तयार

काठमाडौ फागन २९,  नेकपा–माओवादीले एमाओवादीसङग प्रक्रिया अगाडि बढाउने र आवश्यक वार्ता एवम् संवाद गर्ने निर्णय गरेको छ । माओवादीले आज एक विज्ञप्ति cpn_maoistप्रकाशित गरी एकता प्रक्रियालाई अगाडि बढाउन आफूहरू तयार रहेको जनाएको छ ।

माओवादीले पार्टी एकताका लागि यसअघि नै छबुँदे प्रस्ताव प्रति एमाओवादीले पनि सकारात्मक जवाफ दिएको सन्दर्भ उल्लेख गर्दै एमाओवादी र माओवादीबीच एकताका लागि विगतदेखि नै प्रक्रिया अगाडि बढिरहेको र दुई पार्टीबीच संवाद पनि सुरु भएको अवस्थामा ठोस परिणाम आउँन आवश्यक रहेको माओवादीका महासचिव रामबहादुर थापाले जारी गर्नुभएको प्रेसविज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728