शुक्रबार, मंसिर १५, २०८०
Dashain

स्कुल खारेजीको सूचनाले जिल्ला शिक्षा कार्यालय भक्तपुरमा तनाव

भक्तपुर फागुन ४, जिल्ला शिक्षा कार्यालय भक्तपुरले गत साता जारी गरेको विद्यालय खारेजीको सूचनाले एसएलसी परीक्षाको तयारीमा जुटेका विद्यार्थी र उनिहरुका अभिभावकले परीक्षा नै प्रभावित हुने हो कि भन्ने तनाव सहित आज जिल्ला शिक्षा कार्यालय घेराउ गरेका छन ।  प्राप्त समाचारमा आफ्ना छोराछोरी अध्ययनरत deo-bhaktapur-logoविद्यालयको नामसँग ठ्याक्कै मिल्ने नामको विद्यालय खारेजीको सूचना जिल्ला शिक्षा कार्यालय भक्तपुरले जारी गरेपछि अत्तालिएका अभिभावकहरुले जिशिका घेराउ गरेको जनाएको छ ।

जिशिकाले मध्यपुरथिमि नगरपालिका–४ नगदेशमा सञ्चालनका लागि अस्थायी अनुमति लिएर हालसम्म सञ्चालन नै नगरेको शङ्खधर मेमोरियल स्कुल खारेजी प्रक्रिया अगाडि बढाएपछि यस्तो अवस्था सिर्जना भएकोे बुझिएको छ । कार्यालय घेराउसँगै निमित्त जिल्ला शिक्षा अधिकारी कोमल घिमिरे विद्यालयका प्राचार्य श्रेष्ठ, अभिभावक र विद्यार्थी सम्मिलित वार्तापछि खारेजीको प्रक्रियामा गएको विद्यालयको सम्पूर्ण विवरण खोजी गरिने र दधिकोटस्थित हाल सञ्चालनमा रहेको विद्यालयलाई खारेजीको सूचनाले कुनै असर नगर्ने व्यहोरासहितको प्रेस विज्ञप्ति जारी गरेको छ ।

 

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031