आइतवार, साउन २९, २०७९

अ.दु.अ.आ.मा पूर्व सचिव बस्न्यात सहित ५ जना आयुक्तको सिफारिस

संवैधानिक परिषदको बैठक :

काठमाडौं फागुन १५,  संवैधानिक परिषदको बैठकले अख्तियार दरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा रिक्त रहेको पदाधिकारी नियुक्तिका लागि थप ५ जना आयुक्त  Navin-Kumar-Ghimireनियुक्तिका लागि सिफारिस गरेको छ ।  शुक्रबार साँझ बसेको बैठकले आयोगमा ५ जना आयुक्तहरुक्रमस पूर्व सचिवहरु दीप बस्न्यात, नविन घिमिरे र गणेशराज जोशी राजनारायण पाठक र सह प्रध्यापक सावित्री गुरुङलाई आयुक्त पदका लागि सिफारिस गरेको हो ।

यसअघि बिहीबार बसेको संवैधानिक परिषदको बैठकले लोकसेवा आयोगका अध्यक्ष तथा सदस्यहरु नियुक्तिका लागि सिफारिस गरेको थियो । दुवै आयोगका लागि सिफारिसमा परेका अध्यक्ष, सदस्य तथा आयुक्तहरु संसदीय सुनुवाईपछि राष्ट्रपतिले नियुक्त गर्ने कानुनी ब्यवस्था छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031