मङ्लबार, साउन ३१, २०७९

प्रेस युनियनको कार्यसम्पादनमा सहजताका लागि सात सदस्यीय सचिवालय गठन

काठमाडौ माघ १८,  नेपाल प्रेस युनियनले नियमित रूपमा कार्यसम्पादन तथा व्यवस्थापनमा सहजताका लागि सात सदस्यीय सचिवालय गठन गरेको छ । सचिवालयमा press unionउपाध्यक्षद्वय ईश्वरी ओझा र बाला अधिकारी तथा उपमहासचिव भीष्मराज ओझालाई जिम्मेवारी तोकिएको छ । ७१ सदस्यीय केन्द्रीय समितिबाट गठन हुने सचिवालयमा अध्यक्ष, वरिष्ठ उपाध्यक्ष, महासचिव र कोषाध्यक्ष भने पदेन सदस्य रहने प्रावधान छ ।

त्यस्तै युनियनले सरकारद्वारा राष्ट्रिय सूचना आयोगको आयुक्तमा नियुक्त हुनु भएकामा युनियनका पूर्व अध्यक्ष किरणकुमार पोखरेललाई बधाईसहित कार्यकाल सफलताको कामना गरेको छ भने युनियनका अध्यक्ष बद्री सिग्देलले सञ्चार प्रतिष्ठान नेपाल कैलालीद्वारा केही दिनअघि राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा दिएको अभिव्यक्तिलाई केही सञ्चार माध्यमले भ्रामकरूपमा सम्प्रेषण गरेकामा आपत्ति जनाउँदै पत्रकारिताको आचारसंहिता विपरीत समाचार सम्प्रेषण नगर्न जारी विज्ञप्ति मार्फत आग्रह गरेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031