बिहिबार, भदौ २, २०७९

प्रक्रियालाई पूरा गरेर छिटो भन्दा छिटो संविधान जारी गर्छौ : नेता रावल

काठमाडौ माघ १९,  नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष भीम रावलले रिपोर्टर्स क्लबद्वारा आज आयोजित साक्षात्कार कार्यक्रममा बोल्दै संविधान निर्माणको प्रक्रियालाई अगाडि vim-rawalबढिसकेको जनाउँ दिदै संविधान आउन अर्को माघ पर्खिनुनपर्ने बताउनुभएको छ ।  त्यस्तै नेता रावलले संविधान जारी गर्ने प्रक्रियालाई पूरा गरेर छिटो भन्दा छिटो संविधान निर्माण सम्पन्न गरेर जनतालाई संविधान दिने आफहरुलागि परेको त्यस अवरमा दावीगर्दै यस्ता अभिव्यक्ति दिनु भएको हो ।

त्यस्तै गरि साक्षात्कार कार्यक्रमका अर्कावक्ता मधेसी जनअधिकार फोरम नेपाल गणतान्त्रिकका अध्यक्ष राजकिशोर यादवले सत्तारुढदलले प्रक्रिया भन्दा पनि सहमतिबाटै संविधान निर्माण हुनुपर्नेमा जोड दिँदै सत्तारुढ दलले देखाएको रवैया विरुद्ध तीसदलीय मोर्चाको घोषित आन्दोलन सशक्त बनाउँन आवश्यक जनसकै कदम उठाउँने मधेसी मोर्चाले निर्णय गरेको  खुलासा  गर्नुभएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031