मङ्लबार, साउन ३१, २०७९

काँग्रेस नेत्री कोइराला भने- एमाओवादी लोकतान्त्रिक प्रक्रियाबाट भाग्न मिल्दैन

काठमाडौ माघ २६, नेपाली काँग्रेसकी नेत्री सुजाता कोइरालाले सहमतिका लागि प्रधानमन्त्रीले थाल्नुभएको सहमतिको प्रयास आफैमा महत्वपूर्ण रहेको भन्दै  शान्ति प्रक्रियाको एक हिस्सा एमाओवादी भएकाले संविधान लेखनमा एमाओवादी गम्भीर हुनुपर्ने बताउनुभएको छ ।

आज पत्रकारहरुङग कुरा गर्दै नेत्री कोइरालाले एमाओवादी संविधान निर्माण प्रक्रियामा सहभागी भएर मुलुकलाई शान्ति र संविधानका साथ लोकतान्त्रिक प्रक्रियाबाट निकास दिनुपर्नेमा विशेष जोड दिनु भएको थियो । साथै नेत्री कोइरालाले विस्तृत शान्ति सम्झौतामा सात दलको नेतृत्व गिरिजाप्रसाद कोइरालाले गरेको स्मरण गराउँदै तत्कालीन विद्रोही शक्तिको नेतृत्व माओवादी अध्यक्ष दाहालले गरेकाले एमाओवादी लोकतान्त्रिक प्रक्रियाबाट भाग्न नमिल्ने बताउनुभएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031