शुक्रबार, भदौ ३, २०७९

एमाओवादीबाट कोटाबाट सभासद बने ल्हारक्याल लामा

lyarker-1.download (2)काठमाडौ माघ २५ , एमाओवादीले आफ्नो समानुपातिक सूचीमामा ल्हारक्याल लामालाई सभासद बनाएको छ ।  यसअघि राष्ट्रिय दलित आयोगको सदस्य पदमा बहाल रहेकै अवस्थामा राजीनामा स्विकृत नगराई सभासद भएको शम्भु पासवान हजारीको पद सर्वोच्च अदालतले खारेज गरेपछि सभासद हजारीको पद सर्वोच्च अदालतले खारेज गरेको र उक्त रिक्त पदमा एमाओवादीको सिफारिसमा लामालाई नियुक्त गरिएको निर्वाचन आयोगद्वारा जारी प्रेस विज्ञप्तीमा उल्लख रहेको छ।

लामा एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनाल प्रधानमन्त्री भएका बेला अर्थ राज्यमन्त्री बनेपछि दोहोरो नागरिकता, दोहोरो पासपोर्ट लगायतका विवादमा मुछिएके लामालाई  २०७०  कात्तिक   ५ गते  एमाओवादीका अध्यक्ष पुष्पकल दाहाल ‘प्रचण्डले पार्टी मुख्यालय पेरिसडाँडामा   एक कार्यक्रमका बिच लामालाई  पार्टी प्रवेश गराउनुभएको थियो

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031