आइतवार, साउन २९, २०७९

अख्तियारको २४ औ स्थापना दिवसमा इन्द्रेणी साप्ताहिक पुरस्कृत

काठमाडौं फागुन २, अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले २४ औ स्थापना दिवशको अवसरमा भ्रष्टाचार जन्य समाचार सम्प्रेशित गरि सुशासन कायम गर्न  उल्लेखनीय सहयोग पु-याएकोमा सधन्यवाद गत माघ २८ गते इन्द्रेणी साप्ताहिकलाई २५ हजार नगद सहित पुरस्कृत गरिएको छ।  प्रस्तुत साप्ताहिकले निरन्तर सुशासन कायम गरि भ्रष्टाचार जन्य विकृतिलाई न्यूनीकरण गर्न विशेष अनुसन्धान गरि घुसखोरी, भ्रष्टाचार र अख्तियार दुरुपयोग गरिएका समाचार प्रकाशित गर्दै आएको छ ।
राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवले साप्ताहिकका सम्पादक निरज रञ्जितलाई अख्तियारद्धारा प्राप्त नगद र कदर पत्र प्रदान गरेर सम्मानित गर्नुको अलव सुशासन कायम गर्न सहयोग पुयाएकोमा ६ वटा पत्रिकालाई प्रशंसापत्र, ६ वटा टेलिभिजन च्यानललाई प्रशंसापत्र, २ जना पत्रकार तथा भ्रष्टाचार विरोधी अभियन्तालाई नगद पुरस्कार र प्रशंसा पत्र प्रदान गरिएको थियो।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031