बुधबार, साउन २५, २०७९

लाल मस्जिदका कट्टरपन्थी मुश्लिम धर्मगुरु अब्दुल अजीज विरुद्ध पक्राउ पूर्जी

एजेन्सी पौष १२,पाकिस्तानमा तालिवानका समर्थक एवम् इस्लामावादस्थित लाल मस्जिदका कट्टरपन्थी मुश्लिम धर्मगुरु समेत रहका अब्दुल अजीज विरुद्ध पक्राउ पूर्जी Lala-Masjid- जारी गरिएको छ ।  गत हप्ता पेशावरस्थित सैन्य स्कुलमा तालिवानले गरेको नरसंहारको भत्सर्ना नगरेपछि उनको विरोधमा उत्रिएका प्रदर्शनकारीलाई अजीजले धम्क्याएको आरोप लगाइएको छ ।

अजीजले आफुले सञ्चालन गरेको विद्यालयकको पुस्तकालयको नाम परिवर्तन गरि बिन लादेन राखेका थिए । नागरिक समाजका अभियानकर्ताहरुले विरोध प्रदर्शनका बेला मस्जिदका कर्मचारीहरुले आफूहरुलाई धम्क्याएको बीबीसीले जनाएको छन् । त्यस्तै बीबीसीका अनुसारा अजीजले आफु विरुद्धको आरोप सामान्य भएको बताएका छन् । लाल मस्जीदका प्रवक्ताले अजीजलाई पक्राउ गर्ने प्रयास गरिए त्यसको प्रतिरोध गरिने तयरीमा रहको र त्यस्तै पक्राउ पुर्जी कहिले कार्यान्वयन हुन्छ भन्ने पनि स्पष्ट नभएको बीबीसीले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930