बिहिबार, भदौ २, २०७९

निर्धारित मितिमा संविधान निर्माणका युवा सभासद्द्दारा दबाब अभियान’ समूह गठन

काठमाडौ पौष १६, निर्धारित मितिमा अर्थात माघ ८ गतेभित्रै संविधान लेखनका लागि युवा सभासद्हरूले दबाबस्वरुप विभिन्न कार्यक्रमको आयोजना गर्ने भएको छन ।sambidhan संविधान निर्माणका लागि दवावका कार्यक्रमको योजना बनाउँदै नेपाली काँग्रेसका चन्द्र भण्डारी, गगन थापा, एमालेका प्रकाश ज्वाला, राजन भट्टराई, नेकपा(संयुक्त)का प्रमिला राणा, गरिमा राणा नेपाल परिवार दलकी मिलन कुमारी राजवंशीलगायत सभासदसभासद्हरूले त्यस क्रममा दबाब अभियान’ समूह समेत गठन गरेका छन ।

त्यस्तै दबाब अभियान’ समूहले दलका शिर्ष नेताहरू र सभामुखलाई भेटी निर्धारित मितिमै संविधान लेखनका लागि दबाब दिने, सभासद्बीच छलफल धर्ना,अन्तरक्रिया लगायतका कार्यक्रमको आयोजना गर्ने र आगामी पौष २५ गतेभित्र संविधान प्रक्रिया अगाडि नबढे संविधानसभामै सभासद्हरूको बृहत भेला गरी थप आन्दोलनका कार्यक्रम समेतको आयोजनगर्न पछि नर्पर्ने निर्णय समेत गरेको बझिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930