बुधबार, साउन २५, २०७९

डिडिसीले फेरी दूधकाे मूल्य बढायाे

काठमाडौ पौष १५, सरकारले दूधको मूल्य बढाएको छ । बुधबारदेखि लागू हुने गरी हरियो रङगको प्याकेट भएको दूधलाई रु ४० प्रति लिटर र निलो रङगको प्याकेट भएको ddcदूधलाई बदका मूल्य अनुसार अवरु ३२ रुपैयाँ र्नि दुग्ध विकास संस्थानले जनाएको छ । त्यस्तैगरि गाईको दूध अब प्याकेटको ३६ रुपैयाँ पर्नेछ । एउटा प्याकेटमा आधा लिटर दूध हुन्छ ।
हरियो प्याकेटमा ५ प्रतिशत र निलो प्याकेटमा ३ प्रतिशत फ्याट हुने भएकाले मूल्य तलमाथि पर्ने गरेको हो । किसानले धेरै बढाउन माग गरेपनि उपभोक्ताको हितलाई ध्यानमा दिँदै थोरै मात्र भाउ बढाइएको संस्थानले दावी गर्दै संस्थनका अधिकारीहरुले किसानले १० रुपैंया बढ्नुपर्ने माग गरेको भएपनि उपभोक्ताको हितलाई ध्यानमा राख्दै हामीले लिटरमा ८ रुपैयाँ मात्र बढाएको जनाएका छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930