शुक्रबार, भदौ ३, २०७९

जातजातिको पोसाकको प्रबद्र्र्घन गर्न पोसाक दिवस मनाइने

काठमाडौ पौष १५, स्वामी राजानन्द असहाय कल्याणकारी संस्था नेपालले विभिन्न जातजातिको भेषभूषा तथा पोसाकको प्रबद्र्र्घन गर्ने उद्देश्यले आगामी पौष १७ गते timthumb (1)दोस्रो नेपाली पोसाक दिवस मनाउने भएको छ ।  संस्थाले सोमवार राजधानीमा अयाजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार गत वर्षदेखि नेपालमा जातिय पहिरणको पहिचान दिने लक्ष्य अनुरुप यसदिवसको आयोजना गरिएको जानकारी दिएका छन ।

त्यस्तै दिवसका दिन बनेपाबाट विभिन्न विद्यालय, क्लब तथा संस्था तथा झाँकी सहितको नेवार, तामाङ, भोटे, तराईका विभिन्न ७५ भन्दा बढी जातजातिको पोसाकलगाएका महिला तथा पुरुषको सहभागिता ¥याली काठमाडौको भृकुटीमण्डपबाट बाजागाजासहित सुरु भई बसन्तपुरको डबलीमा पुगेर समापन गरिने बताइएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930