सोमवार, साउन २३, २०७९

चिनियाँ विदेशमन्त्री वाङ भोलि अपराह्न नेपाल आउँदै

काठमाडौ पौष ९, परराष्ट्रमन्त्री महेन्द्रबहादुर पाण्डेको मैत्रीपूर्ण निमन्त्रणामा चीनका विदेशमन्त्री वाङ यी सात सदस्यीय प्रतिनिधिमण्डलको नेतृत्व गर्दै भोलि अपराह्न wang-yiनेपालको तीनदिने औपचारिक सद्भावना भ्रमणमा काठमाडौं आउनुहुने भएको छ ।

शुक्रबार बिहान उहाँले चीन सरकारको सहयोगमा स्थानीय नयाँवानेश्वरमा निर्मित निजामति अस्पताललाई रु २० करोड बराबरका २६ वटा चिकित्सकीय उपकरण हस्तान्तरण गर्ने कार्यक्रम रहको परराष्ट्र मन्त्रालयल जनाएको छ । साथै विदेशमन्त्री वाङ यीले राष्ट्रपति डा रामवरण यादव र प्रधानमन्त्री सुशील कोइराला, स्वास्थ्यमन्त्री खगराज अधिकारी सङग सोही दिन अपराह्न शिष्टाचार भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम रहको बुझिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930