बिहिबार, भदौ २, २०७९

सात प्रदेश सहितको साझा प्रस्तावमा सहमतिमा आउँन काँग्रेस एमालेले गर्यो आग्रह

काठमाडौ कात्तिक १९, सत्तारुढ नेपाली काँग्रेस र नेकपा (एमाले)ले आ आफ्नो संसदीय दलको कार्यालयमा भएको अनौपचारिक बैठकमार्फत संविधानका विवादित प्रसङगमा प्रस्तुत सात प्रदेश सहितको अवधारण सहितको प्रस्तावमा सहमतिमा आउन एमाओवादी र अन्य दललाई आग्रह 11103गरेको छ ।

छलफलको क्रममा वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा र उपसभापति रामचन्द्र पौडेलको समेत उपस्थिती रहेको संसदीयदलको अनौपचारिक बैठकमा सभासद्सङग छलफल गर्दै संवैधानिक राजनीतिक संवाद तथा सहमति समितिलाई लामो समय अन्योलमा नराख्न र सकेसम्म सहमति र त्यसो हुन नसकेमा प्रक्रियाबाट अघिबढ्ने  वातावरण बनाउँनु पर्नेमा विशेष छलफल भएको बुझिएको छ ।

त्यस्तै नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसहितका पदाधिकारीको अनौपचारिक बैठकले पनि काँग्रेस र एमालेबीचको सहमतिको प्रस्ताव सान्दर्भिक भएको ठहर गर्दै त्यसमै सहमतिका लागि पहल गनुपर्नेमा छलफल भएको थाहा भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31