शनिबार, चैत्र १८, २०७९

बैठक नबोलाइए विकल्प खोज्ने दलीय चेतावनी पछि संवाद समितिको बैठक बोलाइयो

आफू सहमतिको वाधक होइन साधक भएको समिति सभापति भट्टराईको अभिव्यक्ति

काठमाडौ कार्तिक २४,   संविधानसभाको संवैधानिक संवाद तथा राजनीतिक सहमति समितिको बैठक मंगलबार (कात्तिक-२५ गते) बस्ने भएको छ । समिति सभापति बाबुराम भट्टराईले अन्य दलका शीर्ष नेताहरुसँगको अनौपचारिक छलफलपछि समितिको बैठक भोलि मङ्गलबार दिउसो १ बजे  बोलाइएको सभापति डा भट्टराईको निजी सचिवालयले जनाएको छ ।गत १८ baburamगतेको बैठकमा कांग्रेस-एमालेले संविधानका विवादित विषयमा संयुक्त धारणा पेस गरेपछि बैठक बोलाइएको छैन । बैठक नबोलइएकोमा असन्तुष्ट दुई दलका नेताहरुले आइतबार पत्रकार सम्मेलन गरेर बैठक नबोलाइए विकल्प खोज्नेसम्मको चेतावनी दिएका थिए ।

भट्टराईले सोमबार आफ्नो फेसबुकमा पोस्ट गरेको ‘समाचार नोट’ मा बैठक बोलाइने जानकारी दिएका छन् । टाइफाइडका कारण केही दिन आराम गरेको जनाएका भट्टराईले स्वास्थ्यमा सुधार आए लगत्तै राजनीतिक परामर्शलाई तिव्रता दिएको जनाएका छन् । सोमबार उनले प्रधानमन्त्री तथा कांग्रेस सभापति सुशील कोइराला, संविधानसभाका अध्यक्ष सुवासचन्द्र नेम्वाङ, एमाले अध्यक्ष केपी ओली र मधेसी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकका अध्यक्ष विजयकुमार गच्छदारसँग टेलिफोनमा कुराकानी गरेका छन् । उनले एमाओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालसँग आइतबार आफ्नै निवास सानेपामा भेटवार्ता गरेका थिए । नेताहरुसँगको कुराकानीमा भट्टराईले आफू सहमतिको वाधक होइन साधक बन्ने भन्दै सहमतिको मिलनबिन्दु खोज्नका लागि सबैमा आग्रह गरेको जनाएका छन् ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31