मङ्लबार, साउन ३१, २०७९

अन्ततः भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी काठमाडौं बाहिर नजाने पक्का : विदेश मन्त्रालय प्रवक्ता सैयद अकबरुद्दिन

काठमाडौ मङसिर ७, भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी अन्ततः काठमाडौं बाहिर नजाने पक्का भएको छ । भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीको भ्रमण सार्क सम्मेलनमा काठमाडौं मात्र हुँने प्रष्ट पार्दै भारतीय विदेश मन्त्रालयका प्रवक्ता सैयद अकबरुद्दिनले मोदीको काठमाडौं बाहिरको भ्रमण रद्द भएको औपचारिक जानकारी दिएको समाचार स्रोतहरुले जनाएको छ ।

विदेश मन्त्रालयका प्रवक्ता अकबरुद्दिनले प्रम मोदीको भ्रमण रद्द भएको औपचारिक जानकारी दिनेक्रममा नेपाल( भारतको सम्बन्धलाई गहिरो महत्त्व दिदै पछि अनुकल समयमा नेपालका बाँकी ठाउँका भ्रमण गर्ने बताएका बुझिएको छ ।

यसअघि सार्क शिखर सम्मेलनमा नेपाल आउँदा प्रम मोदीले जनकपुर, लुम्बिनी र मुक्तिनाथ भ्रमण गर्ने तय भएको भएपनि थियो । तर एमाओवादीसहित केही मधेसी दलको कारण देखाउँदै मोदीको जनकपुर भ्रमण रद्द भएको भन्दै भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्री विमलेन्द्र निधिले विज्ञप्ति जारीको परराष्ट्रमन्त्री महेन्द्रबहादुर पाण्डे, गृहसचिव सूर्य सिलवाल र भारतीय राजदूत रणजीत रायले भ्रमण रद्द नभएको दाबी गरेका थिए ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31