शुक्रबार, भदौ ३, २०७९

बेलकोटमा दुर्घटना मर्नेको सख्या १४ पुग्यो

नुवाकोट कात्तिक ७, काठमाडौँबाट रसुवा जान लागेको बस नुवाकोटको बेलकोटमा दुर्घटना हुँदा १४ जनाको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा गम्भीर घाइतेको सङ्ख्या बढिरहेको र सम्पर्कमा आउने क्रम जारी रहेकाले मृतकहरूको सङ्ख्या बढ्ने क्रममा रहेको नुवाकोट प्रहरीले जनाउँदै  दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेमा अधिकांश महिला रहेको र घटनालगत्तै यात्रु र स्थानीयले उद्धार गरी मृतक तथा बिरामीलाई अस्पतालतर्फ लगेकाले पहिचानमा समस्या भएको जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार दुघटनमा दुर्घटनामा दुईजना इजरायली र एकजना स्पेनका नागरिकको पनि मत्यु भएको जनाएका छ भने २ दर्जन भन्दा बढी यात्रु घाइते भएको बताएको छ।

घाइते भएका अधिकांशको अवस्था गम्भीर रहेको छ । घाइते भएकामध्ये त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगन्जमा एक जना, जनमैत्री अस्पतालमा तीनजना, ग्रिनसिटी अस्पतालमा १७ जना, न्युरो अस्पतालमा चार जना र मेगा अस्पतालमा तीन जनाको त्यस्तै गरि नुवाकोटको जिल्ला अस्पताल त्रिशूलीमा घाइतेहरूको उपचार भइरहेको छ ।
त्यस्तै दुर्घटनामा परी बसका चालक नुवाकोट बेलकोटका दीपक तामाङको पनि खुट्टा भाँचिएको छ भने गाडी धनी नुवाकोट गेर्खुका कवीन्द्र श्रेष्ठको शरीरमा विभिन्न अङ्गमा चोट लागेको अवस्थामा काठमाडौँमा उपचार भइरहेको थाहा  भएको छ।

 Photo From Jajadiswor Narsingh kc facebook 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2014
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930