शुक्रबार, चैत्र १७, २०७९

पत्रकार साहको जीवन बचाउन पत्रकार महासङघको अपिल

काठमाडौं असोज २९, नेपाल पत्रकार महासंङघले लामो समयदेखि छातीको गम्भीर संक्रमणको उपचार गराइरहेका पत्रकार श्रीलाल साहको उपचारमा आर्थिक सहयोग पुर्‍याउन ‘पत्रकार श्रीलाल साह बचाउ अभियान’ सुरु गरेको जनाउदै  पत्रकार साहको जीवन बचाउन आफ्ना सबै सदस्य र आमसञ्चारकर्मीलाई एक सय रुपैयाँका दरले fnj sसहयोग गर्न नेपाल पत्रकार महासंङघले अपिल गरेको छ ।

वातावरण र दिगो विकासमा लामो समयदेखि सक्रियतापूर्वक कलम चलाउँदै आएका पत्रकार साहको आर्थिक अवस्था कमजोर रहेकोले उहाँको निजी स्रोतबाट उपचार गराउन सम्भव नभएपछि महासंघले यो अभियान चलाएको हो ।

अभियान आरम्भ गर्दै आजै नेपाल पत्रकार महासंङघले पत्रकार साहको उपचारका लागि १५ हजार सहयोग गरेको छ। साथै महासंघका पदाधिकारी, केन्द्रीय सदस्य तथा सल्लाहकारहरूका तर्फबाट पनि एक सय रुपैयाँका दरले सहयोग सङकलन गरिएको महासंङघद्दारा जारी विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ ।

त्यस्तै श्रमजीवी पत्रकारको जीवन बचाउन नेपाल पत्रकार महासंघको नाममा रहेको पुतलीसडकस्थित कुमारी बैंक लिमिटेडको ०१०१५२४०४०४०१०१६ खातामा सहयोग जम्मा गर्न सकिने  महासंङघले आज प्रकाशित विज्ञप्तिमा उल्लेख गरेको छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2014
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930