बुधबार, साउन २५, २०७९

धारिलो हतियार प्रयोग गरी शिक्षकको हत्या

धादिङ असोज २३, धादिङस्थित पाँचकन्या निम्न माध्यमिक विद्यालयका शिक्षक भरतसारु मगरको बञ्चरो प्रहार गरी हत्या गरिएको छ । बुधबार राति घर नआएपछि dhading-mapपरिवारले खोजी गर्दै जाँदा घाँटीमा धारिलो हतियार प्रयोग गरी हत्या गरेर फालिएको अवस्थामा शिक्षक मगरको शव घर नजिकैको कोदोबारीमा भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

स्थानीय पञ्चकन्या माध्यामिक विद्यालयका शिक्षक मगरको घाँटीको देब्रेपट्टि भागमा गहिरो चोट देखिएको र घटनाको प्रकृति हेर्दा सुनियोचित हत्या भएको हुनसक्ने प्रहरीले जनाएको छ । घटनास्थलबाट दुईओटा दाउरा चिर्ने बन्चरो फेला पारेको छ ।  घटनाको अनुसन्धान भइरहेको र हत्याराको खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । मृतक शिक्षक नेपाल शिक्षक सङ्घको सदस्यसमेत रहेको बताइएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2014
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930