बिहिबार, भदौ २, २०७९

गएराती लमजुङमा एकै परिवारका चारजनाको हत्या

lamjung_20141001112207लमजुङ असोज १५ लमजुङको भोटेओडार गाउँ विकास समिति वडा नंं ४ मा गएराति एकै परिवारका चारजनाको हत्या भएको छ । भोटेओडारको पिप्लेस्थित रेग्मी गाउँका ६० वर्षीय अर्जुनप्रसाद रेग्मी, उनकीrime धर्म छोरी ३५ वर्षीया रीना घिमिरे, १४ वर्षीया छोरी ज्योति रेग्मी र १२ वर्षीय धर्म नाति विकास घिमिरेको हत्या भएको हो । चारै जनाको धारिलो हतियार प्रयोग गरी हत्या गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

रेग्मी र नाति घिमिरे एउटा र दुई छोरी अर्को खाटमा सुतिरहेको अवस्थामा उनीहरुको हत्या गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । भारतमा नोकरी गर्ने रेग्मी दुई दिनअघि असोज १३ गतेमात्र दसैँ मान्न घर आएका स्थानीयले बताएका छन् ।

आज बिहानै दसैँको खसी काट्ने तयारीका बारे बुझ्न जाँदा घरमा कोही नबोलेकाले घरको ढोका खोलेर हेर्दा रेग्मीको हत्या भएको देखेपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । अहिले प्रहरीले घटनास्थलमा पुगी आवश्यक अनुसन्धान सुरु गरेको छ । घटनाको थप अनुसन्धानकालागि घटनास्थलमा डीआइजी बम बहादुर भण्डारीसहित प्रहरीको विषेश टोली पुगेको जनाउँदै अनुसन्धानका लागि तालिमप्राप्त कुकुर समेत परिचालन गरिएको प्रहरीले जनाएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2014
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930