आइतवार, साउन २९, २०७९

आज मानवअधिकार आयोगका पदाधिकारीहरुले सपथ लिदै

काठमाडौं कात्तिक ३, राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोगमा सिफारिस भएका पदाधिकारीले आज पद तथा गोपनियताको शपथग्रहण गर्ने भएका छन् । विगत १६ महिनादेखि humanरिक्त राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोगका पदाधिकारीहरुले राष्ट्रपति डा.रामबरण यादवले आज दिउँसो शीतल निवासमा पद तथा गोपनियताको पद तथा सपथ गराउने कार्यक्रम रहेको छ ।
गत असोज ३१ गते सबै आयोगमा सिफारिस भएका पदाधिकारी नाम संसदीय समितिले अनुमोदन गरेको थियो । सपथग्रहण दिउँसो दुई बजे राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा हुनेछ । संवैधानिक परिषदबाट सिफारिस गरिएका अध्यक्ष अनुपराज शर्मा, सदस्यहरु प्रकाश वस्ती, मोहना अन्सारी, गोविन्द पौडेल र सुदीप पौडेलले आज पद तथा गोपनियताको सपथग्रहण गरेपछि कार्यवाह सम्हाने भएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2014
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930