बुधबार, साउन २५, २०७९

अख्तियारको निर्देशन पछि व्यावसायिक सटरको बोलपत्र आह्वान

बुटवल कात्तिक २ अख्तियार दुरूपयोग अनुसन्धान आयोगको निर्देशनमा लुम्बिनी अञ्चल अस्पतालका व्यावसायिक सटरको टेन्डर आह्वान भएको छ । अस्पतालका butwalव्यावसायिक सटरको टेन्डर आह्वान प्रक्रियामा गए पछि बोलपत्रमा अस्पतालले अहिलेसम्म व्यवसायीबाट प्राप्त गर्दै आएको भाँडाभन्दा पाँच गुणा बढी भाडा प्राप्त गर्ने देखिएको छ ।

यसअघि अस्पतालले ७३ सटरहरूबाट वार्षिक रु एक करोड ११ लाख आम्दानी गर्दै आएको थियो अब बोलपत्र प्रक्रियाबाट सटर भाडामा लगाउँदा वार्षिक आम्दानी करिब रु पाँच करोड पुग्ने देखिएको छ । अस्पतालमा परेका बोलपत्रहरू रीतपूर्वक बढिबढाउ मूल्यका आधारमा खुलाउँदा औसत एक सटर बराबर अस्पतालले अब मासिक रु ३७ हजार आम्दानी गर्नेछ । अस्पतालका ७३ सटरका लागि दुई महिनाको अवधिमा ६२५ टेन्डर दर्ता भएको अस्पतालसेतलाइ उदृत गर्दै प्रापत समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2014
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930