मङ्लबार, अशोज १६, २०८०

संसदमा हुँदै आएको गतिरोध लगायतका सवालमा सत्ताघटकका नेताहरुवीच छलफल 

भक्तपुर असोज ११, मुलुकको पछिल्लो राजनैतिक अवस्थाका सवाललाइ लिएर सत्तारुढदलका नेताहरुवीच विशेष छलफल भएको छ । नेकपा KP(एमाले)का अध्यक्ष केपी ओली निवास बालकोटमा भएको उक्त छलफलमा नेपाली काँग्रेस नेताहरू क्रमस काँग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेल, सहमहामन्त्री पूर्णबहादुर खड्का र वन मन्त्री महेश आचार्य र एमालेको तर्फबाट एमाले अध्यक्ष ओली ,उपाध्यक्ष विद्यादेवी भण्डारीको उपस्थिती रहेको थाहा भएको छ ।

समाचार स्रोतका अनुसार करिव १ घण्टाको हाराहारीमा चलेको उक्त छलफल मुलत संसदको विद्यमान गतिरोध एवम् निर्धारित मितिमा संविधान जारी गर्ने सवालमा केन्द्रीत रहेको भनिएपनि एमाओवादी लगायतका प्रतिपक्षी दलहरुले माग गर्दै आइरहेको ४ बुँदे सहमतिको कार्यान्वयन सहित उनिहरुले भने जस्तो एमाओवादी अध्यक्ष प्रचन्द्रलाइ उच्चस्तरिय राजनैतिक समितिको संयोजक बनाउँदा हुनसक्ने प्रभावित पक्ष लगायतका विषयमा समेत केन्द्रीत रहेको बुझिएको छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031