मङ्लबार, मंसिर १२, २०८०
Dashain

संविधानका विवादित विषयमा सहमतिका लागि संवाद समितिको बैठक बस्दै

काठमाडौं असोज ४, संविधानका विवादित विषयमा सहमति जुटाउन असोज १४ गते सम्मको लागि म्याद थप भएको संवैधानिक राजनीतिक संवाद Political-Dialogue-and-Consensus-Committee_20140718082354सहमति समितिले आज दिउँसो १ बजे सिंहदरबारमा बैठकको आव्हान गरेकोछ। समाचार स्रोतका अनुसार आजको बैठकमा संविधानका विवादित विषयमा सहमतिका लागि नयाँ प्रयासको थालनी गर्नका लागि आज बैठक बोलाइएको बुझिएको छ ।

गत विहिबार बसेको संविधानसभा बैठकले संविधानसभाका अन्र्तवस्तुमा सहमति जुटाउन १२ दिनको म्याद थप सहित आगामी २१ गतेभित्र सहमति र असहमतिका विषय छुट्टाएर फरक–फरक प्रतिवेदन पेस गर्न पनि समितिलाइ निर्देशन दिएका थिए । संविधानसभाले अहिलेसम्म सहमति निर्माण भएका विषय मस्यौदा समितिमा पठाएको छ भने असहमतिका विषय सहमति निर्माणका लागि संवाद समितिमा फिर्ता पठाएको छ ।