बुधबार, अशोज १२, २०७९

नवनियुक्त एआइजीहरुलाइ उच्च मनोबलका साथ काम गर्न उपप्रधानमन्त्री गौतमको निर्देशन

काठमाडौ श्रावण ३०, बिहीबारको मन्त्रिपरिषद् बैठकको निर्णयानुसार प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षकमा बढुवा हुनुभएका प्रहरी नायब महानिरीक्षक bamdaveराजेन्द्रसिंह भण्डारी, सुरेन्द्रबहादुर शाह, विज्ञानराज शर्मा, प्रतापसिंह थापा, वीरेन्द्रबाबु श्रेष्ठ, रमेशशेखर वज्राचार्य, केदारप्रकाश साउद, गणेशराज राई र नारायण बस्ताकोटीलाइ उपप्रधानमन्त्री वामदेव गौतमले उच्च मनोबलका साथ काम गर्न आग्रह गर्नुभएको छ ।

आज गह मन्त्रालयमा सामूहिक रूपमा बधाइ ज्ञापन कार्यक्रमको आयोजना गदै गृहमन्त्री गौतमले देशमा शान्ति, सुरक्षा र अमनचैन बहालीका लागि नेपाल प्रहरीका कर्मचारीले उच्च मनोबलका साथ कर्तव्यपालना गर्ने विश्वास व्यक्त गर्दै यसमा पदोन्नतिप्राप्त अतिरिक्त महानिरीक्षकको महत्वपूर्ण भूमिका रहने स्मरण गराउँदै यस्तो आग्रह गर्नु भएको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

August 2014
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031