मङ्लबार, अशोज ११, २०७९

जग्गा माफियाहरु विरुद्ध मुद्दा दायर

काठमाडौ श्रावण २९, अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले गुठीको चार रोपनी चार आना जग्गा अवैधरुपमा व्यक्तिको नाममा दर्ता गर्ने akither ko logoप्रपञ्चमा लागेको गुठी संस्थानका सहायक प्रशासक मेघराज सापकोटा, वरिष्ठ सहायक कृष्णहरि भट्टराइसहित सात जनाविरुद्ध आज विशेष अदालतमा मुद्दा दायर गरेको छ ।

त्यस्तै आयोगले मुद्धा दायर गरेकाअन्य जग्गा माफियाहरुमा मालपोत कार्यालय डिल्लीबजारका शाखा अधिकृत सीताराम पोखरेल, नायब सुब्बा गणेशबहादुर भट्टराई, र कविन्द्र मर्हजन, रवीन्द्र मर्हजन र सुरेन्द्रराज जोशीलाई समेत कारबाहीको माग गरिएको छ । आरोपी सातैजनाबाट रु छ करोड दुई लाख २५ हजार बिगो उठाई भ्रष्टाचार निवारण ऐन, २०५९ को दफा ८ अनुसार हदैसम्मको कारबाहीको माग गरिएको आयोगद्दारा जारी विज्ञप्तिमा उल्लेख रहेको छ

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

August 2014
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031