शुक्रबार, फाल्गुन १८, २०८०

मन्त्रिपरिषद् बैठक: सेवानिवृत दुर्इ पूर्वसचिवलाई नयाँ जिम्मेवारी

 मन्त्रिपरिषद् बैठक  :  भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीको  नेपाल भ्रमणको तालिका तय , एजेन्डा र भ्रमण् तालिका भने सार्वजनिक गरिएन

काठमाडौं श्रावण ९, प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाको अध्यक्षतामा आज बिहान बालुवाटारमा बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नेपाल-भारत संयुक्त आयोगको बैठकमा cabinate-photoनेपालको तर्फबाट प्रस्तुत गर्ने एजेन्डा तय गर्नुको अलावा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको श्रावण १८ गतेबाट हुने नेपाल भ्रमणको तालिका समेत मन्त्रिपरिषद् बैठकले तय गरेको छ ।

तर बैठक एजेन्डा र भ्रमण् तालिका भने सार्वजनिक गरिएको छैन ।आयोगको बैठकमा सहभागी हुने भारतीय विदेशमन्त्री सुष्मा स्वराज तीन दिने औपचारिक भ्रमणमा आज साँझ काठमाडौं आइपुग्दैछिन् ।

त्यस्तै, आजको बैठकले सरकारले अर्थ सचिव युवराज भुसाललाई नेपाल प्रशासनकि प्रशिक्षण प्रतिष्ठानको नायव निर्देशकमा र भर्खरै अवकास पाएका सचिव कृष्णहरि बास्कोटालाई उच्चस्तरीय प्रशासनिक सुधार आयोगकोे विज्ञ सदस्यमा नियुक्ति गरेको छ ।  त्यस्तै, शिवपुरी राष्ट्रिय निकुञ्ज भित्रको टोखा छहरे बाटोबाट सर्वसाधारणलाई आवतजावत गर्दा अबदेखि शुल्क नलाग्ने व्यवस्था मिलाएको सरकारका प्रवक्ता डा। मीनेन्द्र रिजालले जानकारी दिनु भएको छ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु