शुक्रबार, फाल्गुन १८, २०८०

जग्गा अधिकरण गराउन काँग्रेसका कार्यवाहक सभापति पौडेल सहितका सभासद्हरूको आग्रह

काठमाडौँ श्रावण २, नेपाली काँग्रेसका कार्यवाहक सभापतिसमेत रहनुभएका तनहुँका सभासद् रामचन्द्र पौडेलको नेतृत्वमा गएको सभासद्हरूको टोलीले आज मादी dpm shinghखोलाको किनारमा रहेको भतेरी भन्ने ठाउँको केही निजी र अधिकांश सार्वजनिक २७१ रोपनी जग्गा अधिकरण गर्न स्थानीय विकास मन्त्री प्रकाशमान सिंहलाई ज्ञापनपत्र बुझाएका छन ।

त्यस अवसरमा ज्ञापनपत्र बुझ्दै मन्त्री सिंहले जग्गा अधिकरणका लागि मन्त्रालयको तर्फबाट आवश्यक प्रक्रिया अघि बढाइने र सोका लागि मन्त्री सिंहले आवश्यक पहल गर्ने बताउँनु भएकोे बुझिएको छ । ज्ञापन बुझाउने टोलीमा काँग्रेसका कार्यवाहक सभापति पौडलसहित शङ्कर भण्डारी, ध्रुव वाग्ले, रामचन्द्र पोखरेल र झुलबहादुर आले, एमाओवादीका आशा खनाल र जनमुक्ति पार्टीका शिवलाल थापा रहनुभएको प्राप्त समाचरमा जनाइएको छ । तस्विर: युपी

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु