बिहिबार, असार २३, २०७९

सुम्निमाको चर्चित सुम्निमा

काठमाडौं ज्येष्ठ २०,  तिमिलाई आफनो बनाउने चाह साट्न सक्दिन म  तिमि विना जिन्दगीमा केहि आटन सक्दिन म,
तिमिलाई आफ्नो नबनाइकन मरे भने पनि  स्वर्गमा पनि तिमि बाहेक बाँच्न सक्दिन म

गीतिसंग्रह ‘सुम्निमा’ को एक टुक्का हो यो । यतिखेर बजारमा चर्चित यो गीतका शब्दकार हुन् सुम्निमा राई । खोटाङ चिप्रिङ स्थायी घर भइ हाल काठमाडौं काँडाघारी बस्ने राई अहिले नर्सिङ पेशामा भएपनि अरुको गीत सुन्दा म पनि गीतकार हुन्छु भन्ने अठोट र गीत संगीतमा सानैदेखिको चासोले अहिले गीतकारकोरुपमा स्थापित छिन् । उनी हाल टेकु जनस्वास्थ्यमा कार्यरत छिन् । तर, उनी नर्स भन्दा बढी गीतकारको रुपमा परिचित छिन् ।

सयौं गीतहरु रचना गरेर अब धमाधम रेकर्डिङमा जुटेकी राईमा प्राय गीत मायाप्रेममा आधारित छन् । त्यसो त एक दर्जन भन्दा बढी राष्ट्रिय गीत पनि कोरेकी छिन् उनले । ‘गीत लेखन सिर्जना हो आफ्ना गीत तयार हुदाँ र दोहोराएर पढ्दा रमाइलो लाग्छ’ उनले भनिन् । उनकै रचना पछिल्लो समय ‘तिमिलाई आफनो बनाउने चाह साट्न सक्दिन म’ बोलको चर्चित गीत म्यूजिक प्लसबाट बजारमा आएको ‘सुम्निमा’ एल्बमको यो गीतमा दिपक शर्माको संगीत र गायक कृष्ण काफ्लेको आवाज रहेको छ।   ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2014
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031