बिहिबार, अशोज २०, २०७९

पुरानो घर भत्काउदै गरेका ४ जना मजदुरको पुरिएर मृत्यु

काठमाडौं आषाढ १४, काठमाडौंको वडा नम्बर १२ लगनस्थित व्रह्मटोलमा नयाँ घर बनाउनका लागि रविन्द्रलाल श्रेष्ठ र समिस्ता श्रेष्ठको पाँच तल्ले पुरानो घर भत्काउने क्रममा अचानक घरको तल्लो भाग भत्किएपछि घर भत्काउदै गरेको ४ जना मजदुरको पुरिएर मृत्यु भएको छ।

पुरिएका कामदारलाई उद्धार गरी वीरअस्पतालमा ल्याइएकामा उपचारमा क्रममा उनीहरुको मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा ठेकेदार पोतबहादुर पाण्डे, नुवाकोटका गणेश विक, धादिङ् वैरेनीका विष्णु भण्डारी र खोटाङ् धारापानीका भुपाल मगर रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

स्थानीबासिन्दाका अनुसार घर भत्काउँदै गर्दा कोहि चौथो तल्लामा खाना खाँदै रहेका अवस्थामा बिहान ११ बजे अचानक घर भत्किएपछि यति ठूलो क्षति भएको हो बताएका छन । अहिले सो क्षेत्रमा प्रहरी, नेपाली सेना र स्थानीय बासीले सयुक्त रुपमा उद्दारकार्य गर्दै गरेको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

Dashain
Dashain1
Dashain2

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2014
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031