मङ्लबार, अशोज ११, २०७९

द.कोरियालाई हराउँदै अल्जेरियाले आफ्नो स्थिती मजवुत बनायो ,पोर्चुगल र अमेरिकाले अङक बाँडे

काठमाडौं आाषाढ ९, विश्वकप फुटबल महासङग्राम अन्र्तगत गएराति भएको खेलमा दक्षिण कोरियालाई २ का विरुद्ध ४ गोलले पराजित गर्दै अल्जेरियाले अन्तिम १६ पर्ने सम्भावनालाई जिवितै राखेको छ भने पोर्चुगल र अमेरिकाले २– २ गोलको बराबरी खेलेका छन् ।

यसैवीच आज विश्वकप फुटबल अन्तर्गत राती पौने १० बजे समूह ‘बी’ बाट अष्ट्रेलिया र स्पेन तथा नेदरल्याण्ड्स र चिली भिड्दै छन् । यसअघिका दुवै खेलमा पराजित हुँदै साविक विजेता स्पेन र अष्ट्रेलिया प्रतियोगिताबाट बाहिरिइसकेका छन् ।

राति पौने १ बजे ब्राजिल र क्यामरुन तथा क्रोएसिया र मेक्सिको भिड्दै छन् । यसअघिका खेलमा ब्राजिलले क्रोएसियालाई हराउँदा मेक्सिकोसंग बराबरी खेलेको थियो । त्यसैगरी क्यामरुनले ब्राजिल र मेक्सिकोसंग हार बेहोरेको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2014
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031