आइतवार, असार १९, २०७९

१५ दिनभित्र २६ जना सभासदको मनोनयन गरी संविधानसभालाइ पूर्णता दिन सर्वोच्चको आदेश

काठमाडौँ वैशाख २९, सर्वोच्च अदालतले १५ दिनभित्र २६ जना सभासदको मनोनयन गर्न १५ दिनभित्र गर्न आदेश दिएको छ । सभासद विश्वेन्द्र adalat_(2)25पासवानले दायर गरेको रीटमाथि सुनुवाइ गर्दै सोमबार अदालतले २६ सभासदको मनोनयनविनै गरिएको संविधानसभाको काम कारवाहीलाई अपूर्ण ठहर गदै न्यायाधीशद्व रामकुमारप्रसाद साह र कल्याण श्रेष्ठको इजलासले यस्तो आदेश दिएको हो ।

सर्वोच्चले संविधानसभा चुनावमा पराजित भएका र राजनीतिक पृष्ठभूमि भएकाहरुलाई मनोनयन नगर्न भन्दै निर्णयमा २६ सभासद मनोननयन गर्दा राष्ट्रिय जीवनमा योगदान पुर्‍याएकोहरुको स्पष्ट आधार खुलाइनुपर्ने, संविधानसभामा छुटेका आदिवासी समुदायको प्रतिनिधित्व गराइनुपर्ने र २६ सभासदका लागि संविधानसभामा छुट्टै कार्यकक्ष बनाइनुपर्ने उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2014
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930