बुधबार, असार २२, २०७९

कामपाले करको दायरामा नआउने १२ वटा तारे होटेललाई कारबाही गर्दै

काठमाडौँ वैशाख २६, पटकपटक सूचना जारी गर्दा पनि वेवास्ता गरि वषौंदेखि करको दायरामा नआएका १२ वटा तारे होटेललाई महानगरपालिकाले कारबाही गर्ने भएको छ । महानगरपालिकाका राजस्व महाशाखा प्रमुख महेश काफ्लेले करको दायरामा नआउने व्यवसायीलाई करको दायरामा kmc office ल्याउन स्वायत्तः शासन ऐन २०५५ अनुसार होटेलको चलअचल सम्पत्ति रोक्न सम्बन्धित निकायलाई पत्राचार गर्ने निर्णय भएको जनाउँनु भएको छ।

महानगरपालिकाले यसरी कारवाई गर्न लागेको तारे होटेल क्रमस मल्ल, रोयलसिङ्घे, सोल्टी, हायात रिजेन्सी, -याडिसन, एभरेस्ट, शङ्कर, माउन्टेन, ल्यान्डमार्क, मार्कोपोलो, याक एण्ड यति र साङ्ग्रीला होटेल विसं ०५६/०५७ देखि नै महानगरपालिकाको करको दायरामा आएका छैनन् । त्यस्तै महाशाखाका अनुसार यस अघि यि होटेल व्यवसायीलाइ करको दायरामा ल्याउनका लागि गत १८ गतेदेखि एक हप्ताका लागि सार्वजनिक सेवाअन्तर्गत फोहोर सङ्कलन रोक्का गर्दा पनि करको दायरामा आउने कुनै लक्षण नदेखेपछि अव व्यवसायीको सम्पत्ति हस्तान्तरण रोक्का गर्ने निर्णयमा कामपा पुगेको बुझिएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2014
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930