मङ्लबार, असार २१, २०७९

सत्यनिरुपण तथा मेलमिलाप विधेयकका बारेमा तीन दलबीच छलफल

काठमाडौँ वैशाख १०, प्रमुख तीन दलकाबीच प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आज साँझ संसदमा प्रस्तुत बेपत्ता भएका व्यक्तिको छानबिन, सत्यनिरुपण तथा 3 dallमेलमिलाप आयोगको सम्बन्धमा व्यवस्था गर्न बनेको विधेयकका विषयमा प्रमुख तीन दलको तर्फबाट गठित कार्यदलले तयार पारेको बुँदाहरुमाथि छलफल भएको छ । त्यस्तै आज साँझनै एमाओवादीसहित मधेसवादी दलका नेताहरु र सत्तारुढ दलका नेताबीच पनि प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा छलफल भएको बुझिएको छ ।

स्रोतका अनुसार बैठकमा सत्यनिरुपण तथा मेलमिलाप आयोग गठनसम्बन्धी विधेयकका साथै संसदीय समितिको सभापति चयनका विषयमा छलफल भएको बताइएको छ । त्यस्तै साना दलका नेताहरुसँग पनि प्रधानमन्त्रीले आज साँझ बालुवाटारमा प्रस्तुत प्रसगमा समसामयिक एवम् विषयगत छलफल गर्नुभएको प्रधानमन्त्रीका प्रेस संयोजक प्रकाश अधिकारीले जानकारी दिएका छन ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

April 2014
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031