शनिबार, जेष्ठ २७, २०८०

विद्यार्थी सङ्गठनसँग वार्ता गर्न प्रम कोइरालाको निर्देशन

 काठमाडौँ चैत्र २, प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाले पेट्रोलियम पदार्थमा गरिएको मूल्य वृद्धिको विरोधमा रहेका विभिन्न विद्यार्थी सङ्गठनका मागबारे वार्ता गरी समस्याको समाधान गर्न सम्बन्धित मन्त्रालयलाई निर्र्देशन दिनुभएको छ ।   विद्यार्थी सङ्गठनले आज प्रधानमन्त्री कोइरालालाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै मूल्य वृद्धि sushil-copyफिर्ता गरी नेपाल आयल निगमभित्रको अनियमितता अन्त्य गर्न माग गरेका थिए । विद्यार्थीको ज्ञापनपत्र बुझेपछि कोइरालाले वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्रालयका सचिव र सम्बद्ध अधिकारीलाई विद्यार्थी सङ्गठनसँग तत्काल वार्ता गर्न निर्देशन दिनुभएको हो ।

प्रधानमन्त्री कोइरालाले सरकार वार्ता र संवादबाट समस्याको समाधान गर्न तयार रहेकाले विरोधका क्रममा बन्द÷हड्तालका कार्यक्रम नल्याउन विद्यार्थी नेतालाई आग्रह गर्नुभएको नेताहरुले बताएका छन  प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा ज्ञापन बुझाउन नेपाल विद्यार्थी सङ्घका अध्यक्ष रञ्जित कर्ण,अनेरास्ववियुका अध्यक्ष किशोरविक्रम मल्ल, एमाओवादी र नेकपा–माओवादीनिकट अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी) का अध्यक्षद्वय हिमाल शर्मा र शरद रसाइलीलगायत पुग्नुभएको थियो । ज्ञापनपत्र बुझाउने कार्यक्रममा उपप्रधानमन्त्री वामदेव गौतम, अर्थमन्त्री डा रामशरण महत, वाणिज्य सचिवलगायत सहभागी हुनुहुन्थ्यो ।