आइतवार, अशोज ९, २०७९

युनिटीका अध्यक्षसहित गुरूङ सहित १२ जना सञ्चालकलाई जेल सजाय

ललितपुर चैत१७ ,  लाखौँ उपभोक्तालाई ठगि गरेको आरोपमा पक्राउ परेका युनिटीका अध्याक्ष काशी गुरूङ सहित १२ जना सञ्चालकलाई ललितपुर जिल्ला  kasi gurungअदालतले दोषी ठहर गरेको छ । न्यायाधीश टेकबहादुर कुँवरको इजलासले गुरुङसहित १२ सञ्चालकलाई ३–३ वर्ष जेल सजाय तोकेको हो । साथै गुरुङलाई १ करोड ६ लाख जरिवाना तोकेको छ । अदालतले एक सय जनालाई भने सफाइ दिएको छ । गैरकानुनी रुपमा नेटवर्किङ विजनेशका नाममा करोडौं ठगी गरेको भन्दै सरकारले युनिटीलाई बन्द गरेर सञ्चालकहरुलाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रवन्ध निर्देशक विष्णु क्षेत्री भने हालसम्म फरार छन् । युनिटीले पाँच वर्षमा ३ लाख ६८ हजारभन्दा बढीबाट ३ अर्ब ७९ करोड रकम उठाएको थियो । उपभोक्ता ठगी गरेको आरोपमा नेटवर्किङ विजनेस गर्ने युनिटीसहित अहिले अन्य संस्था पनि बन्द छन् । हाल सरकारले नेपालमा नेटवर्किङ विजनेसमा प्रतिबन्ध लगाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728