आइतवार, अशोज ९, २०७९

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढ्यो

 काठमाडौं फागुन ३०,नेपाल आयल निगमको सञ्चालक समितिको आज बसेको बैठकले पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढाएको छ । पेट्रोलियम पदार्थको बृद्धि fuel-pumpoilगरिएको मुल्य अन्र्तगत पेट्रोलको साविक मूल्यमा प्रतिलिटर १० रुपैयाँ त्यस्तै गरि डिजेल र मट्टितेलमा प्रतिलिटर ६ ६ रुपैयाँ बढेको छ भने अन्तर्राष्ट्रिय हवाई ईन्धनमा प्रति किलोलिटर १०० डलर र आन्तरिकतर्फ प्रतिलिटर ६ रुपैयाँ बृद्धि गरेको निगमले जनाएको छ ।

निगमले आफूलाई मासिक एक अर्ब ६९ करोड घाटा लागेको बताउँदै आएको छ । मूल्यबृद्धिसँगै काठमाडौं उपत्यकामा पेट्रोलको प्रतिलिटर खुद्रा बिक्री मूल्य १४० रुपैयाँ र डिजेल र मट्टितेलको प्रतिलिटर मूल्य एकसय नौ रुपैयाँ पुगेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728