मङ्लबार, असार २१, २०७९

ट्वान्टी–ट्वान्टी विश्वकप: नेपाल बंगलादेशसँग ८ विकेटले पराजित

काठमाडौँ चैत ५, बङ्गलादेशमा जारी आइसिसी ट्वान्टी–ट्वान्टी विश्वकप क्रिकेट प्रतियोगिताअन्तर्गत नेपाल र बङ्गलादेशबीचको मंगलवारको खेलमा टस  ट्वान्टी ट्वान्टी विश्वकप क्रिकेट जितेर बलिङ रोजेको बङ्गलादेशसंग नेपाल   ८ विकेटले पराजित भएको छ । हिजोको खेलमा नेपालले पाँच विकेट गुमाउँदै १२६ रन बनाउन सफल भएको थियो भने जवाफी ब्याटिङमा उत्रिएको आयोजक राष्ट्र बङ्गलादेशले १५ दशमलव ३ ओभरमा २ विकेटको क्षतिमा सो लक्ष्य पुरा गरेको थियो ।

यद्यपी लगातार दुर्इ जितले बंगलादेशमो सुपर टेन प्रवेशको संभावना बलियो बनेको छ । तर नेपाल र अफगानिस्तान प्रतियोगिताबाट वाहिरिएका छैनन् । विहीबारको अन्तिम दिनको खेलले उनीहरुको अर्को चरण प्रवेशको संभावना कायमै राखेको छ । अर्को खेल नेपालले अफगानिस्तानसँग खेल्नेछ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728