शनिबार, असार १८, २०७९

१७ किलो सुनसहित दुई भारतीय र एक नेपाली पक्राउ

 काठमाडौँ माघ २६ , केहि समय यता देखि व्यापक रुपमा मौलाउँदै आएको सुन तस्करीको शिलसिला रोक्न सरोकारवाला नियकायले हरसंभव प्रयास गर्दा images (55)पनि रोकिन सकेको टैन । यसवीचमा प्रहरीले मुलुकको विभिन्न नाकाबाट लेकाई छिपाइ लैजान लागेको वा ल्याउँन लागेको अवस्थामा धेरै व्यक्तिहरुलाई पक्राउ गरिसको छ । यसैक्रममा आज त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल भन्सार कार्यालयले १७ किलो अवैध सुनसहित दुई भारतीय र एक नेपालीलाई आज पक्राउ गरेको छ ।

युनाइटेड अरब इमिरेट्सको शारजहाँ विमानस्थलबाट काठमाडौंँ आएको एयर अरेबियाको उडान नं जी ९०५३१ मा आएका उनीहरूसँग आशंकाको आधारमा  खानतलासी गर्दा अपराह्न सो सुन बरामद भएको  बुझिएकोछ ।  विमानस्थलका प्रहरी प्रमुख गोपालप्रसाद भण्डारीले भन्सार कार्यालयले उनीहरूलाई पक्राउ गरेको र अनुसन्धान भइरहेको जानकारी दिइको छ ।

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31