आइतवार, अशोज ९, २०७९

सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप आयोग सम्बन्धी अध्यादेश व्यवस्थापिका संसदमा: प्रवक्ता

 काठमाडौँ फागुन ५, सूचना तथा सञ्चार मन्त्रालयमा आज आयोजित नियमित पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा स्थानीय विकास मन्त्रालयका सहप्रवक्ता नारायणप्रसाद पाण्डेले विगत केहि समय यता देखि बाग्लुङ र बाँके लगायतका जिल्लाहरुमा वितरण हुँन नसकेको सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण पुनः सञ्चालन suchana mantarlayeगरिएको बताउँनु भएको छ ।

त्यस्तै शान्ति तथा पुनःनिर्माण मन्त्रालयका प्रवक्ता विनोद केसीले बेपत्ता भएका व्यक्तिको छानबिन र सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप आयोगको सम्बन्धमा व्यवस्था गर्न बनेको अध्यादेश व्यवस्थापिका– संसदमा टेबुल गरिएको जानकारी दिनु भएको उक्त अन्र्तक्रियामा चालु शैक्षिक सत्रका लागि जनक शिक्षा सामग्री केन्द्रले छापेको एक करोड चार लाख ४० हजार पाठ्यपुस्तक कर्णाली अञ्चलका विभिन्न जिल्ला र हिमालपारिका मनाङ र मुस्ताङमा लैजाने क्रम सुरु भइसकेको शिक्षा मन्त्रालयका सञ्चार मिडिया प्रतिनिधि सरस्वती पोखरेलले बताउँनु भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31