शनिबार, असार १८, २०७९

विधानसभाका ज्येष्ठ सदस्य थापाद्दारा नव-र्निवाचित प्रधानमन्त्री कोइरालालाइ शुभकामना

  काठमाडौँ माघ २७, व्यवस्थापिका संसदमा आज भएको निर्वाचनबाट मुलुकको ३७ औं प्रधानमन्त्रीका रुपमा निर्वाचित हुँनु भएका काँग्रेसका सभापति सुशील सूर्यबहादुर थापाsusil kकोइरालालाई संसद् बैठकको अध्यक्षता गरिहनुभएका ज्येष्ठ सदस्य सूर्यबहादुर थापाले बधाई दिँदै एक वर्षभित्र संविधान बन्दैन कि भन्ने जनताको चिन्ता अव आशा र उमंगमा परिणत भएको बताउँनु भएको छ ।

त्यस्तै उहाँले बाँकी समयावधिलाई संविधान निर्माणको मूल कार्यमा प्रवेश गर्नुपर्ने बताउँदै नयाँ सरकारले मुलुकमा संविधान निर्माणमा सघाउँदै सुशासन कायम गर्ने विश्वास पनि व्यक्त गदै शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको थियो । व्यवस्थापिका–संसद्को अर्को बैठक आगामी फागुन २ गते शुक्रबार दिनको २ बजे बस्ने संसद सचिवालयले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

February 2014
S M T W T F S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31