सोमवार, असार २०, २०७९

सहिद स्मारक क श्रेणीको लिगमा सरस्वतीद्दारा फ्रेण्ड्स पराजित

 footballकाठमाडौं माघ १० ,राजधानीमा जारी सहिद स्मारक क श्रेणीको लिग फुटबल प्रतियोगिता अन्र्तगत आज भएको पहिलो खेलमा सरस्वती युथ क्लबले फ्रेण्ड्स क्लबलाई १–० ले हराएको छ । आजको जितसँगै सरस्वती क्लवले८ खेलबाट १० अंक जोड्दै लिग वरियाताक्रममा दशौं स्थानमा कायम गरेको छ भने आज पराजित फ्रेण्ड्स क्लव वरिताक्रममा ११ अंकसहित आठौं स्थानमा रहेकोछ ।

लिग अन्तर्गतको आजको दोस्रो खेलमा हिमालयन शेर्पा क्लब र त्रिभुवन आर्मी क्लबले अंक बाँडेका छन् । खेल १–१ गोलको बराबरीमा सकिएको हो । लिग वरियाताक्रममा  हिमालयन क्लवले ९ खेलबाट १२ अंक कायम गरेको छ भने त्रिभूवन आर्मीले ११ अंक सहितले सातौं स्थानमा पकठ जमाएको छ ।   भोलिको पहिलो खेलमा मनाङ–मस्र्याङ्दीले संकटासंग र दोस्रो खेलमा जावलाखेल युथ क्लब र ब्वाइज युनियनसंग खेल्ने छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

January 2013
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031