बिहिबार, असार २३, २०७९

सकपकका तत्कालीन कोषाध्यक्ष मनरुप शाही सहित चार जनाबिरुद्ध मुद्दा दायर

 काठमाडौँ पौष १७ ,अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले भ्रष्टाचारको अभियोगमा समाज कल्याण परिषद्का तत्कालीन कोषाध्यक्ष मनरुप शाही, मनरुप शाहीनयाँ akhtiyar officreकर्णाली विकास केन्द्रका अध्यक्ष परेकबहादुर शाही, उपाध्यक्ष अंगबहादुर लामा र कोषाध्यक्ष गोपालबहादुर रावतबिरुद्ध विशेष अदातलमा मुद्दा दायर गरेको छ ।

आयोगले समाज कल्याण परिषद् कार्य सञ्चालन समितिको निर्णय विपरीत सार्वजनिक संस्थाबाट प्राप्त सुविधा र अधिकारको दुरुपयोग गरी नयाँ कर्णाली विकास केन्द्रलाई एकमुष्ट रुपमा रु।२५ लाख उपलब्ध गराएकाले बिगो बराबरको उक्त रकम तत्कालीन कोषाध्यक्ष शाहीबाट असुलउपरको माग दाबी गर्दै अदालतमा आज मुद्दा दायर गरेको अख्तियारद्वारा जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख गरिएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

January 2013
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031