बुधबार, असार २२, २०७९

एमाओवादीको हालको केन्द्रीय समिति विघटन, आगामी वैशाखमा राष्ट्रिय सम्मेलन गर्ने

 काठमाडौ माघ १५, एनेकपा(माओवादी)ले आगामी वैशाखमा साङ्गठनिक राष्ट्रिय सम्मेलन गर्ने भएको छ । आज पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा बसेको UCPN_Maoist_Head_Office_Paris_Danda1केन्द्रीय समितिको बैठकले साङ्गठनिक राष्ट्रिय सम्मेलनको मिति तय गरेको पार्टी प्रवक्ता अग्निप्रसाद सापकोटाले जानकारी दिनुभएको छ ।

  त्यस्तै विशेष राष्ट्रिय सम्मेलनको घोषणासंग सँगै एमाओवादीको हालको केन्द्रीय समिति विघटन भएको जनाइएको छ । जारी केन्द्रीय समितिको बैठकले विशेष राष्ट्रिय सम्मेलन आयोजक समितिको घोषणा गर्ने र सो समितिलाई दुई अङ्कको मात्रै कायम गर्ने तयारी रहेको पनि बैठक पछि प्रवक्ता सापकोटाले जानकारी दिदै भेलि बस्ने केन्द्रीय समितिको बैठकले  सम्मेलनको आवश्यक विधि र तयारीका बारेमा छलफल हुने बताइएका छन ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

January 2013
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031