सोमवार, असार २०, २०७९

आजदेखि इस्वी संवत २०१४ सुरु

  काठमाडौँ पौष १७ ,विश्वका अधिकांश मुलुकमा प्रचलनमा रहेको र प्रत्येक वर्ष जनवरी को पहिलो तारिखका दिनबाट सुरु हुँने इस्वी संवत आजबाट सुरु हुँदै छ । आज इस्वी संवत २ new year greeting card०१४ को पहिलो दिन क्रिस्चियन धर्मावलम्बीले विभिन्न कार्यक्रमका बीच नयाँ वर्ष २०१४ को स्वागत गर्दै नयाँसालको नयाँ उमंग शुभकामना सहित एकअर्कामा आदानप्रदान गरि मनाउँदै छन् ।

नयाँ सालको आगमनको खुसीयालीमा नेपालमा पनि सम्वद्ध समूदाय अर्थात क्रिस्चियनले मात्र नभई अन्य समूदायका व्यक्तिहरुले समेत विभिन्न कार्यक्रमकाबीच हिजो देखिनै वर्ष २०१४ को स्वागत गरिरहेका छन । यसै अवसरमा kantipurhotline.com को तर्फबाट पनि नयाँ वर्ष २०१४ आगमन संगसंगै मुलुकले २०१५को पूर्व सन्ध्यामानै नयाँ संविधान पाओस भन्ने कामना गर्दै हार्दिक मंगलमय शुभकामना व्यक्त गर्दछौं ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

January 2013
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031