सोमवार, अशोज १०, २०७९

राष्ट्रपतिको निर्वाचन संविधान निर्माण पछि मात्र : अध्यक्ष विजुक्छे

rohit भक्तपुर पौष १३, नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेले हिजो रफत सञ्चार क्लबद्वारा आज भक्तपुरमा आयोजना गरेको अन्र्तसंवाद कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख राजनीतिक दलहरू नेपाली काँग्रेस र एमालेबीच सत्ता साझेदारी भएको अवस्थामा एक वर्षभित्र संविधान जारी गर्न सहज हुने अन्यथा संविधान जारी हुने संभावना क्षिण हुँदै जाने बताउँनु भएको छ । त्यस्तै मुलुकलाई जातियता जना रोक्नका लागि पनि काँग्रेस र एमालको सरकार बन्नुपर्नेमा विशेष जोड दिनुभएको थियो ।

साथै अध्यक्ष बिजुक्छेले अहिलेनै राष्ट्रपतिको निर्वाचनको बखेडा झिक्दै संविधान निर्माण कार्यलाई ओझेलमा पार्ने षडयन्त्र सुरु हुँन थालेको आशंका गर्दै राष्ट्रपतिको निर्वाचन संविधान निर्माण पछि मात्र हुनुपर्ने जिकिर गर्नु भएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2013
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30