बिहिबार, असार २३, २०७९

एनआइडिसी क्यापिटल मार्केट्स लिमिटेडका तत्कालीन सञ्चालक शिवजीराय यादवसहित दुई लेखापरीक्षक पक्राउ

 काठमाडौँ पौष १२,नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोले दुइजना लेखापरीक्षक क्रमस सन्तोष एन्ड कम्पनीका सञ्चालक जगदीश अग्रवाल र जिके अग्रवाल एन्ड कम्पनीका सञ्चालक गोपाल अग्रवाललाई पक्राउ गरेको छ । एभरेस्ट इन्स्योरेन्स कम्पनीका तत्कालीन कार्यकारी प्रमुख केवलकृष्ण श्रेष्ठलाई अनधिकृत काम गर्न सहयो पु-याएको अभियोगमा सय दुई द्धय लेखापरीक्षकलाई आज पक्राउ गरिएको हो ।nidc1

ब्युरोलेका अनुसार गैरकानुनी काममा सहयोग गरी नागरिकको सम्पत्ति हिनामिना गर्न प्रेरित गरेको भन्दै उनीहरूलाई पक्राउ गरिएको हो । अनुसन्धानका क्रममा लेखापरीक्षण कम्पनीका सञ्चालकद्वयले कम्पनीको  लेखापरीक्षण गर्दा अनियमितता गरेको खुल्न आएकाले पक्राउ गरी थप अनुसन्धान थालिएको जनाएको छ ।

यसैबीच केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोले एनआइडिसी क्यापिटल मार्केट्स लिमिटेडका तत्कालीन सञ्चालक शिवजीराय यादवलाई बैंकिङ कसुर गरेको अभियोगमा आज पक्राउ गरेको छ । ब्युरोका प्रहरी उपरीक्षक ईश्वरबाबु कार्कीका अनुसार विभिन्न मितिमा कर्जा प्रवाह गर्दा आफूलाई प्राप्त अख्तियारी र स्वीकृत सीमाको दुरूपयोग गरेको र संस्थाको हितविपरीत हुने गरी कार्य गरेको अभियोगका आधारमा यादवलाई पक्राउ जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2013
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30